سوالات پیش از انجام چاپ لباس

اگر تصویر یا متن شما آماده چاپ نیست ، ما در مجموعه گیم استیشن میتوانیم خدمات طراحی را برای شما دوستان انجام دهیم ، برای این منظور کافی است در هنگام  ارسال طرح در منوی بالای  سایت بخش (( سفارش آنلاین )) این مورد را مطرح نمایید .

فایل ارسالی شما باید اولا بالا ترین کیفیت را داشته باشد تا ما بتوانیم یک چاپ با کیفیت را تقدیم شما کنیم. ثانیآ بهتر است ،  تصویر یا متن شما دارای بک گراند ( پس زمینه  ) نباشد و فرمت آن PNG باشد .

شما از ۲ روش میتوانید تصاویر خود را جهت چاپ برای ما ارسال کنید .

اول از طریق بارگزاری  در سایت  در قسمت (( سفارش چاپ آنلاین )) در منوی سایت با فرمت PNG

دوم از طریق ارسال از طریق شبکه اجتماعی تلگرام با فرمت PNG

هزینه طراحی  برای چاپ تیشرت یک رو ۲۰ هزار تومان است .

سوالات پیش از خرید لباس

میتوانید تیشرت هایی که در کنار تصویر آنها عبارت (( پرداخت منزل )) ثبت شده را به صورت پرداخت درب منزل و یا به صورت کاملا مطمعن از طریق درگاه امن بانک ملت یا به صورت حضوری از فروشگاه ما تهیه کنید .

وب سایت ما دارای (( نماد اعتماد الکترونیک )) هست و سایت هایی که اینماد دارن ، مورد تایید وزارت صنعت معدن و تجارت هستن ، که در پایین سایت نماد ما رو میتونید ببینید .

تمام تیشرت ها به همراه کارت گارانتی ۱ ساله برای شما ارسال خواهند شد. ما کیفیت چاپ های خودمان را کتبا تضمین میکنیم.

سفارش فوری پس از ثبت سفارش در سایت ،  ۴۸ ساعت بعد تحویل مشتری میگردد.

همه قیمت های سایت به همراه چاپ و بسته بندی هستند و  در زمان ثبت سفارش به غیر از هزینه ارسال ( پست یا پیک ) هیچ گونه هزینه دیگری دریافت نمیشود .

.

بله ، نشانی ما دربخش تماس با ما درج شده   و در ساعت کاری بین ۱۰ صبح  الی ۲۰ جهت خرید حضوری (( با هماهنگی قبلی )) میتوانید اقدام کنید.

طرح هایی که برای چاپ ارسال میکنید را میتوانید (( با هماهنگی قبلی )) به صورت حضوری تحویل بگیرید ، و طرح های آماده ای  که ما روی سایت گذاشتیم را میتوانید به صورت حضوری با مراجعه به دفتر تحویل بگیرید .

فقط تیشرت های سفید اسپان ما دارای سایز کوچک هستند که از بخش سفارش آنلاین تیشرت اسپان میتوانید اقدام به ثبت سفارش و تهیه این تیشرت ها نمایید.

از قسمت سفارش آنلاین تیشرت، میتوانید اقدام به سفارش و تهیه تیشرت با رنگ های طوسی و قرمز نمایید. همچنین با مراجعه به پیج ما از دایرکت میتواندی اقدام به سفارش تیشرت زرد کنید.

محصولاتی که در سایت گیم استین موجود هستند بین ۳ تا ۴ روز کاری پس از ثبت سفارش شما ، تحویل میگردند.

در صورت خرید بیش از ۵۰۰ هزار تومان هزینه ارسال رایگان است .  در ضمن هزینه ارسال برای در زمان ثبت سفارش به صورت اتوماتیک در سایت محاسبه میشود .